Agencja Promocyjna

Marka i jej wizerunek jest najważniejszym aspektem w tworzeniu sukcesu rynkowego. Od tego jak postrzegana jest marka przez klientów zależy przyszłość firmy. Sukces w dużej mierze zależy od przyjęcia dobrej strategii. Trudna sytuacja i duża konkurencja zmusza firmy do poszukiwania nowych rozwiązań ograniczających koszty, oraz intensyfikujących sprzedaż.

Mając to na uwadze, chcielibyśmy zaproponować współpracę, która polega na wspieraniu działań reklamowych Państwa firmy.

Przeprowadzamy akcje promocyjne:

  • degustacje
  • animacje sprzedaży
  • samplingi
  • obsługę targów i bankietów

W sposób profesjonalny komunikujemy klienta z rynkiem, wspomagamy proces decyzyjny zakupu dostarczając potencjalnym klientom szereg bodźców i przesłanek ukierunkowując ich na dany produkt. Wyniki naszej pracy po każdej akcji dokumentujemy dokładnymi raportami, w których analizujemy wyniki pracy naszych team`ów promocyjnych.

Posiadamy bazę profesjonalnych merchandiserów, supervisorów i hostess. . Współpraca ze stałym personelem zapewnia nam i Klientowi profesjonalne organizowanie i pełną koordynację pracy. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie praktyczne.

Przywiązujemy ogromną wagę do kompetencji osób nawiązujących bezpośredni kontakt z klientem. Nasi współpracownicy to osoby przeszkolone w dziedzinie auto prezencji, zachowań konsumenckich, mechanizmów podejmowania decyzji o zakupie produktu.. To osoby o wysokiej kulturze osobistej, często studenci prestiżowych kierunków poważnie traktujących powierzone im zadanie. Gwarantujemy gruntowne przygotowanie do reprezentowania państwa firmy oraz produktu. Pomimo zaufania, jakim obdarzamy naszych pracowników, nie zaniedbujemy nadzoru.

W swojej ofercie prowadzimy także działania outsourcingowe – stawki uzależniamy od kwot na fakturach.

Korzyści wynikające ze współpracy :

  • pełna kontrola nad wydatkami na obsługę i reklamę oraz wynikami jej skuteczności (otrzymujecie Państwo fakturę VAT)
  • oszczędność czasu, który należy poświęcić na konstruowanie umów zleceń oraz ewentualnych poszukiwań osób do pracy

ujednolicenie sposobu komunikacji firmy i skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów

Comments are closed